İL TEMSİLCİSİ – AHMET ASIM DEMİRDÖĞEN

1984 Yılında K.maraş ta doğdu. 2001 Yılında K.Maraş ta İbrahim Çalık Anadolu Lisesinde ortaöğretim, 2005 yılında Atatürk Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden lisans eğitimini tamamladı. Halen K.Maraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Bilimleri Anabilim dalı Eğitim Bilimleri Yüksek Lisans programına tez aşamasında devam etmektedir.

Çocukluk yıllarından bu yana bir çok sivil toplum kuruluşlarında aktif görevlerde bulundu. Ortaokul ve lise çağlarında Milli Gençlik Vakfı (MGV) Teşkilatlarında aktif görevler aldı. Üniversite yıllarında Anadolu Gençlik Derneği Üniversite Teşkilat başkanlığı, daha sonraki yıllarda K.Maraş Saçaklızade Vakfı, Uluslararası Erdem Düşünce Ve Kültür Derneği, Dil Ve Edebiyat Derneği kurucu yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu, akabinde Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonuna (UDEF) bağlı Yedi Kıta Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanlığını yürüttü.

Öğrenciliği döneminde bir çok özel eğitim kurumunda eğitimcilik yaptı. Milli eğitim bakanlığı bünyesinde sekiz yıl öğretmenlik yaptıktan sonra 2013 yılından bu yana K.Maraş Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürlüğünü yürütmektedir.

2015 Yılından bu yana Türkiye Gençlik Vakfı K.Maraş İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup evli iki erkek çocuk babasıdır.

  ONİKİŞUBAT

BESTAMİ GÜL

DULKADİROĞLU

HASAN ACABOĞA

ÇAĞLAYANCERİT

İSMAİL CELFİN

ELBİSTAN
AFŞİN

 

TÜRKOĞLU

_

   PAZARCIK
GÖKSUN

_

ANDIRIN

_

NURHAK

_

EKİNÖZÜ