YÖNETİM KURULU

1989 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 2008 yılında Kahramanmaraş Atatürk Anadolu Lisesi, 2015 yılında ise Kırıkkale Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Halen Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Sosyal Bilimler Anabilim Dalı – Muhasebe ve Finansman bölümünde yüksek lisans programına tez aşamasında devam etmektedir. 2015 yılından bu yana özel bir finans kuruluşunda görev yapmakta olan Furkan Seyithanoğlu, üniversite yıllarından itibaren Genç İDSB ve Cihannüma Derneği başta olmak üzere çeşitli STK larda aktif görevlerde bulunmuştur. 2015 yılı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kahramanmaraş şubesinin kuruluş aşamasından bu yana vakıf bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. 2018 yılı itibari ile Türkiye Gençlik Vakfı Kahramanmaraş İl Temsilciliği görevini yürütmektedir. Evlidir.
1993 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 2012 yılında Kahramanmaraş Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi, 2016 yılında ise Erzincan Üniversitesi, Hukuk Fakültesi’de lisans eğitimini tamamladı. Halen Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Özel Hukuk bölümünde yüksek lisans programına devam etmektedir. 2016-2017 yıllarında stajını tamamlamış 2018 yılından itibaren serbest avukatlık yapmaktadır. Sadettin Ceyhan, lise yıllarından itibaren çeşitli STK larda görev almış, AGD Üniversite Başkanlığı görevinde bulunmuş ve aynı zamanda UDEF Yedikıta Uluslararası Öğrenci Derneği Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmaktadır. 2015 yılı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kahramanmaraş şubesinin kuruluş aşamasından bu yana vakıf bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. 2018 yılı itibari ile Türkiye Gençlik Vakfı Kahramanmaraş İl İdari ve Hukuki İşler Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
1985 yılında Osmaniye de doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Osmaniye de tamamladım. 2003 yılında kazandığım Karadeniz Teknik Üniversitesi Rize Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun oldum. 2007 yılında Sınıf öğretmeni olarak meslek hayatıma başladım. Askerlik görevimi 2011 yılında asker öğretmen olarak tamamladım. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda öğretmen, idareci ve il milli eğitim müdürlüklerinde Ar-Ge birimi projeler ekip üyesi olarak görev yaptım. Kalkınma Bakanlığı projelerinde proje koordinatörlüğü, Kalkınma Ajansı teknik destek projelerinde proje yürütücüsü, TÜBİTAK Bilim Toplum Programları kapsamında proje yürütücüsü , uzmanı ve atölye lideri olarak yer aldım.. Aday öğretmen Eğitimleri ve Proje hazırlama teknikleri konusunda eğitimler verdim. Mili Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” uygulamalarında bağımsız dış değerlendirici olarak görev aldım. Halen birçok yerel projede proje yürütücüsü ve komisyon üyesi olarak görev almaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.
1997 yılında iskenderun da doğdum.2015 yılında lise eğitimini tamamladım.2017 yılında ksü iktisadi ve idari bilimler fakültesi uluslararası ticaret ve lojistik bölümünü kazandım.üniversite eğitimine halen devam etmekte olup,2.sınıf öğrencisiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir